Як оформити електронний поліс ОСЦПВ

ОСЦПВ — це обов’язкове страхування, яке має оформити кожен водій. Держава прагне зробити все для того, щоб водіям було легше отримати страховий поліс, щоб вони мали якнайменше перешкод для цього. І тому з 2018 року автовласники можуть оформити електронний поліс автоцивілка без проблем та без великої витрати часу.

Як оформити електронний поліс ОСЦПВ

Як оформити електронний поліс

Оформлення електронного страхового поліса набагато легше, ніж паперового. І для цього не потрібно буде платити більше. Скористайтеся онлайн формою на сайті страхової компанії, заповніть усі поля: потрібно буде ввести особисті дані водія та відомості про автомобіль. Потім система здійснить підрахунок та після оплати вам стане доступний договір.

Погодьтеся з договором, способом, який буде запропоновано на сайті. І все – ваш поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності готовий.

Для оформлення цього електронного документа вам знадобиться будь-який пристрій, підключений до Інтернету. Не доведеться навіть виходити з дому та стояти в черзі. А весь процес займе 2-3 хвилини.

Як користуватися електронним ОСЦПВ

Користуватися цим документом легко та зручно.

  • Ви можете роздрукувати укладений із страховою компанією договір та завжди возити його з собою. Пред’являйте цей роздрук патрульному поліцейському на його запит. Навіть якщо ви зіпсуєте або втратите документ, ви можете роздрукувати його знову.
  • Але навіть друкувати не обов’язково. Електронний поліс автоцивілка буде дійсним, якщо ви просто збережете його на смартфон та показуватимете його з екрана. Навіть якщо ви втратите файл договору, ви можете завантажити його й зберегти на смартфон заново.

Електронний поліс ОСЦПВ має таку ж юридичну силу, як і паперовий.

Що буде, якщо не купити автоцивілку

ОСЦПВ є обов’язковою страховкою. Вона має покривати витрати на компенсацію потерпілим у разі ДТП. Якщо їздити без страховки, то може бути два результати:

  • Патрульний під час перевірки документів на автомобіль перевірить наявність обов’язкового страхування. Якщо його нема, то він випише штраф у розмірі 425 гривень. Штраф буде призначений у будь-якому випадку, незалежно від того, чи мало місце порушення правил дорожнього руху або скоєне ДТП. Штраф за відсутність ОСЦПВ не вимагає судового розгляду та виписується на місці.
  • Але штраф це дрібниці. Якщо станеться ДТП, винуватцем якого станете ви, то ви будете зобов’язані виплатити компенсацію для відновлення автомобіля або лікування постраждалих. Якщо немає страховки, то компенсація буде на вас, й це буде набагато більше ніж 425 гривень.

Набагато краще буде для власних нервів та гаманця оформити страховий поліс у British Insurance. Тим більше, що електронний формат документа не вимагатиме від вас додаткових дій.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий