Заміна компресора пневмопідвіски: на які аспекти звернути увагу?

Для регулювання висоти дорожнього просвіту використовується пневмопідвіска, незамінним механізмом якої є компресор. При його виході з ладу змінюється і жорсткість всього обладнання автомобіля. Щоб замінити компресор пневмопідвіски варто знати загальні причини ламання механізму.

Щоб виконати ремонт агрегату варто придбати якісні ремкомплекти, звернувшись на сайт компанії «Ремкомплекти для іномарок». Продукція реалізується від виробника. Фахівці допоможуть точно підібрати запчастину, орієнтуючись на потреби клієнта.

Загальні причини ламання компресора пневмопідвіски

Заміна компресора пневмопідвіски: на які аспекти звернути увагу?
YOUCANIC

Знаючи загальні причини ламання компресора пневмопідвіски, можна попередити вихід із ладу механізму. Частіше за все відбувається знос рухливих компонентів системи, на що впливають певні чинники.

Однією із перших причин є перегрів електродвигуна, оскільки на нього у процесі експлуатації авто йде найбільше навантаження. Визначити вихід обладнання із ладу можна за наявним запахом гару.

Під час експлуатації автомобіля можна спостерігати зношення кривошипно-шатунного механізму компресора. Така ситуація відбувається через порушення фільтрації повітря, яке до нього надходить. Тверді мікрочастинки, потрапляючи до системи, стають причиною передчасного ламання механізму. Ознакою несправності є нагнітання повітря в пневмосистемі, що може супроводжуватися стороннім шумом в області компресора.

Компресор пневмопідвіски: як замінити

AccuAir

Загалом компресор пневмопідвіски замінюють згідно ряда простих правил. В першу чергу відключають акумулятор, що дозволяє попередити ризик отримання травми. Далі автомобіль піднімають за допомогою домкрата та знімають захисні елементи, болти, використовуючи гайковий ключ. Якщо болти не піддаються можна застосувати спеціальний спрей, який полегшить процес.

Знявши шланг, відключають роз’єм стиснутого повітря та від’єднують певні кабеля. Після зняття старого компресора встановлюють новий механізм та кріплять повітряний шланг на місце.

Якщо немає певного досвіду такої роботи, варто звернутися у сервісний центр або скористатись ремкомплектом компресора пневмопідвіски, що дозволить відновити роботу механізму. Якісні ремкомплекти гарантують відновлення функціональності системи на тривалий термін, а коштують вони недорого.

repairkit
Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий