Пристрої захисного відключення – обов’язковий елемент мережі

Зі зростанням кількості та ролі електричних пристроїв у кожній оселі зростає також і важливість безпеки та якості електричної мережі. Вона повинна мати надійний захист не лише від перепадів напруги та її критичних значень. Обов’язково також потрібні пристрої захисного відключення із захистом від надструмів, які мають додатково захистити від випадкового ураження струмом людей та тварин.

Пристрої захисного відключення - обов'язковий елемент мережі

Функції автоматичних захисних вимикачів

До головних функцій таких захисних пристроїв, як вимикач автоматичний, відносяться:

  • швидкодіючий захист електричної мережі від короткого замикання;
  • низьковольтні електричні мережі мають бути захищені від перепадів напруги;
  • автоматичне відключення у випадку критичного перевантаження;
  • захист мережі від струмового перевантаження та струму витоку.

Кожного разу під час досягнення критичних показників модульне обладнання розмикає мережу, тим самим припиняючи струм. Конструкція досить проста, проте справді дієва. Особливою популярністю серед спеціалістів користуються пристрої захисного відключення з захистом від надструмів UTrust – якісне та сучасне обладнання, яке відповідає всім світовим стандартам.

Мережі, обладнані сучасними захисними пристроями, забезпечують ввімкнене устаткування від пошкоджень та виходу з ладу, також значно підвищуючи пожежну безпеку кожного приладу та приміщення в цілому.

Особливості приладів відключення

Прилади захисту мережі відрізняються доступністю та простотою конструкції:

  • компактний розмір вимикачів, який повністю сумісний з найбільш поширеним електромеханічним устаткуванням;
  • мають стандартні параметри – 18 мм на одне підключення;
  • простий монтаж, на вибір користувача це може бути або традиційне механічне з’єднання, або більш сучасні рейки;
  • експлуатація таких пристроїв цілком безпечна;
  • широкий вибір за номінальними показниками напруги та сили току, що дає можливість дібрати оптимальний варіант до кожної мережі.

Автоматичні вимикачі зручні у встановленні та користуванні, безпечні та практичні, тому набули поширення як ефективний метод захисту обладнання, підключеного до мережі, та людей, які можуть випадково до такого устаткування доторкнутись у невідповідних місцях.

Вибір захисних пристроїв

Виробництво електрощитового обладнання в Україні досить розвинене – створені нові сучасні компанії з якісним устаткуванням, які пропонують досить широкий асортимент різноманітної електротехнічної продукції. Один з лідерів ринка – АСКО-УКРЕМ, постачальник електрообладнання не лише по країні, але й за її межі. Серед головних переваг його продукції – оптимальне поєднання високої якості та доступної вартості. Це дає змогу у межах будь-якого бюджету не лише створити якісно нові електричні мережі, але й модернізувати та убезпечити вже існуючі.

Електротехнічна продукція України належним чином сертифікована та відповідає найжорсткішим міжнародним стандартам, у тому числі з екологічності виробництва. Вітчизняні бренди мають заслужений попит серед користувачів усіх рівнів – від великих виробництв до приватних майстрів.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий