Ремонт підвіски вольво у Києві

Одним із ключових елементів будь-якого автомобіля, у тому числі й марки Вольво, є ходова частина авто вольво. При цьому найважливішою її складовою є підвіска. Це складна і функціональна конструкція, що містить масу деталей і вузлів, завдяки чому забезпечується зв’язок коліс з кузовом авто.

Шведський автомобільний концерн, безперечно, випускає якісні та надійні машини, в яких кожен елемент відповідає високим стандартам. Але, на жаль, тривала їзда на наших дорогах рано чи пізно вплине на стан і цього елемента ходової частини. Тому заміна підвіски Volvo – це питання часу, і важливо не відтягувати його до останнього моменту.

Ознаки поломки підвіски

Ремонт підвіски вольво у КиєвіІснує маса «симптомів», за якими можна виявити несправності, як у передній, так і задній осі. Але головною складністю є те, що певна ознака може вказувати як на пошкодження в ходовій частині, так і на суміжних системах. Тому, звісно, найкращий спосіб знайти дефекти – це комплексна діагностика.

Заміна підвіски Вольво необхідна, якщо були помічені такі ознаки:

 • Автомобіль веде убік. Тобто доводиться постійно вирівнювати його;
 • Сильне розгойдування кузова. Особливо це проявляється при здійсненні будь-якого маневру (обгін автомобіля, поворот, розворот тощо), розгоні та гальмуванні;
 • Вібрація під час їзди, що передається від ходової частини на кузов, кермо тощо;
 • Сторонній шум. Сильніше він чутний при попаданні на кочки, ями та інші нерівності. Це можуть бути стуки, скрипи тощо;
 • Удари в підвісці, коли колесо потрапляє в максимально нижнє або верхнє положення (іншими словами, пробій);
 • Надмірний або нерівномірний знос шин;
 • Пошкодження у суміжних вузлах та механізмах (гальма, кермо, коробка передач).

Основні причини несправностей

Ремонт підвіски Вольво може бути необхідним з низки причин. Одні залежать від водія, інші з’являються без його участі. Основними та найбільш поширеними факторами є:

 • Природний знос. Автомобіль протягом усього експлуатаційного терміну перебуває під різними впливами. Відповідно, це позначається на усіх його складових;
 • Неякісне дорожнє покриття. Звичайно, чим гірше дороги, тим більше припадає навантаження як на ходову частину, так і інші елементи. Практика показує, що водіям, які мешкають у регіонах з поганими дорогами, доводиться ремонтувати підвіску фактично вдвічі частіше;
 • Стиль водіння. Іноді причиною несправностей може бути агресивна їзда. При здійсненні різких маневрів, швидкому розгоні, гальмуванні всі вузли зазнають додаткового навантаження, на яке вони не розраховані. При такому стилі навіть звичайне попадання в яму на невеликій швидкості може призвести до поломки, не кажучи вже про виконання трюків, наїзд на бордюр тощо;
 • Низька якість деталей. Деякі елементи вже випускаються з дефектами, інші просто не відповідають стандартам якості та швидко ламаються;
 • Інші фактори. Це можуть бути несприятливі погодні умови, початкові помилки у конструкції, неякісне технічне обслуговування тощо.

Ремонт підвіски вольво у КиєвіПричин вдосталь, але, незалежно від них, автомобілістові необхідно слідкувати за станом підвіски. Цей елемент ходової дуже важливий для забезпечення керованості автомобіля та безпеки їзди. При наявності несправностей здатність автомобіля зберігати або змінювати напрямок руху, заданих водієм, погіршується, і водієві стає складніше вести машину рівно. Ба більше, існує можливість виникнення ДТП, оскільки пошкоджена підвіска не здатна справлятися з великими навантаженнями. За подібних умов експлуатації автомобіль може стати непридатним для їзди будь-якої миті.

Де замовити ремонт підвіски на Volvo?

Якщо вас цікавить заміна передньої підвіски Вольво, звертайтесь до нас. Наш автосервіс спеціалізується на автомобілях цієї марки, тому ми виконуємо всю роботу максимально якісно. Для нас гідне обслуговування – пріоритетне завдання. У нашому штаті працюють лише досвідчені фахівці, які використовують сучасне обладнання та технології.

Ми працюємо прозоро, і власник авто може будь-якої миті дізнатися, в якому стані знаходиться його транспортний засіб, і які роботи вже проводилися. Тому, безперечно, ви можете нам довіряти, а наші розумні ціни приємно здивують вас.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий