Функціональні морські контейнери

Морські контейнери призначені для перевезення вантажів морем, а потім сушею на великі відстані від виробника до кінцевого одержувача або місцевого дистриб’ютора. Оскільки морські контейнери являють собою міцні, великі металеві ящики з дверцятами, що широко відчиняються, вони використовувалися на будівництвах, а також в компаніях з різних галузей промисловості як «стаціонарні» тимчасові склади для машин, пристроїв або товарів, виконуючи таким чином функцію зберігання. Морські контейнери чудово підходять як такий тимчасовий склад.

Морські контейнери

Shutterstock

Під морськими контейнерами ми маємо на увазі контейнер українського виробництва, який використовується в морських перевезеннях. Морські контейнери бувають декількох видів і різновидів — найпопулярніші та найпоширеніші, так звані 20-футові контейнери і 40-футові контейнери, що означає контейнери завдовжки 20 і 40 футів відповідно (близько 6 м і 12 м).

Морські контейнери, контейнери для зберігання — застосування

Функціональні морські контейнери
Компанія Кобзаренка

Морські контейнери, які використовуються в торгівлі та логістиці в якості тари, широко використовуються в багатьох галузях. Конструкція морського контейнера забезпечує зручне завантаження і розвантаження самого контейнера — його розміри визначені стандартами ISO, він має міцну конструкцію, має спеціальні ручки по кутах. Своєю чергою, завдяки дверям, що відчиняються на всю ширину, вивантаження та завантаження товарів чи інших предметів також дуже зручне.

Завдяки стандартним розмірам, міцній конструкції, дуже хорошому захисту від злому і корозії (лакофарбове покриття має бути стійким до морської води) ці контейнери також знаходять безліч інших застосувань. Їх дуже часто використовують як склад для різних видів товарів або предметів, також їх часто обробляють різними способами, наприклад, шляхом виділення частини будови в приміщення/бек-офіс для співробітників, додавання додаткових дверей, вікон тощо. Їх також можна використовувати як контейнер для транспортного автомобіля.

Продаж морських контейнерів

Функціональні морські контейнери
Компанія Кобзаренка

Компанія Кобзаренко продає морський металевий 20-футовий контейнер (розмір 2,4 х 6,0 х 2,6 м) за дуже вигідними цінами. В них можна купити морський контейнер, що є герметичним та гарантує зберігання матеріалів у належних умовах. Ворота, оснащені засувами зі спеціальними тримачами для навісних замків, працюють точно та безшумно.

Відкриття і закриття такого контейнера відбувається плавно. Функціональний, міцний і зручний для транспортування контейнер для зберігання. Особливу увагу компанія Кобзаренка приділяє стандарту контейнерів, які вони продають — гладкості дверей, сухості, герметичності, стану підлоги та загальному стану стін і конструкції.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий