Як правильно використовувати літієві батарейки? (sponsored)

Літієва батарейка використовується для пристроїв, котрі працюють на високій потужності. Головним складником під час виробництва є літій. Це — катод, розташований посередині батарейки. Від аноду він відділяється за допомогою сепаратора і діафрагми. Анод виробник може виготовити з різноманітних сплавів.

Особливості елементу живлення та його переваги

Батарейки літієві з’явилися відносно недавно, але вже встигли здобути велику популярність на ринку. Можна сказати, що вони найбільш перспективні через багато переваг. А саме:

– величина вихідної напруги є постійною;

– дані пристрої екологічно безпечні;

– тривалий термін використання — літієві батарейки можна використовувати в 5-7 разів довше, ніж лужні;

– рівень втрати номінальної ємності низький — не більше 10%;

– при низьких і високих токах ємність елементу живлення залишається однаковою.

Даний елемент живлення герметичний та функціональний. Його використовують в галузях, де значення мають невелика вага і велика щільність енергії. Ви можете побачити батарейки літієві в мобільних телефонах, електроінструментах, медичному обладнанні, електромобілях та в багатьох інших пристроях.

Правила експлуатації

Як правильно використовувати літієві батарейки?

Пам’ятайте, що зберігання літієвих батарейок починається не з того моменту, як Ви їх придбали, а з моменту їх виготовлення. Тому купляючи елемент живлення детально вивчіть інформацію, яка вказана на упаковці.

Якщо правильно доглядати за пристроєм, він може прослужити Вам від 5 до 10 років! Про які ж основні правила йдеться?

1. Найважливіший фактор, який впливає на зберігання пристрою — безумовно, його зарядження. Щоб літієві батарейки не перегрівались в процесі зарядки, температура в приміщенні має бути від +10 до 40 °C.

2. По можливості не допускайте, щоб рівень заряду акумулятора був мінімальним, чи щоб батарейка літієва вимикалася сама. Проте, якщо таке трапилося — негайно зарядіть елемент живлення.

3. Не бійтеся частого зарядження пристрою. Йому це не зашкодить. Це стосується і неповного зарядження. Що не можна сказати про надмірний рівень заряду.

Дотримуйтесь цих елементарних рекомендацій, і таким чином Ви зможете уникнути зайвих витрат через те, що літієва батарейка розряджається занадто швидко. Ви зможете повністю використати весь її потенціал. Це стане прямою можливістю зекономити Ваш час, що, погодьтеся, дуже важливо.

Джерело: https://primetrade.com.ua/product-category/elementi-zhivlennia/

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий