Як запобігти печії під час вживання алкоголю?

Якщо алкоголь викликає печію, ви можете впоратися з цією проблемою кількома способами. Від споживання менших кількостей до вибору менш солодких і кислих алкогольних напоїв, ви точно можете насолоджуватися випадковим напоєм, не відчуваючи печіння наступного дня.

Зрештою, вам не потрібно відмовлятися від усього, що ви любите, коли ви страждаєте від кислотного рефлюксу або ГЕРХ. Більше інформації: https://allkharkov.ua/news/med/kak-borotsia-s-izjogoi-ot-alkogolia.html .

Що викликає печію при вживанні алкоголю?

Що викликає печію при вживанні алкоголю?
AP/Pedido de Compra

Одна з головних причин, чому алкоголь викликає печію, полягає в тому, що він порушує функцію м’язів, які розділяють стравохід і шлунок.

Це підвищує ймовірність того, що шлункова кислота підніметься вгору та потрапить до стравоходу, викликаючи печію та інші проблеми.

Через це алкоголь часто вважається тригерним напоєм для людей з кислотним рефлюксом і ГЕРХ та тих, хто має інші проблеми з травною системою.

Алкоголь також погіршує засвоєння поживних речовин . Здорова збалансована дієта необхідна для запобігання запаленням і зменшення симптомів кислотного рефлюксу, таких як печія.

Коли ваш організм не засвоює поживні речовини належним чином, він не може переварити алкоголь і зменшити його негативний вплив на травну систему.

Це може змусити ваші симптоми тривати довше та зробити їх більш серйозними.

Як зменшити симптоми печії при вживанні алкоголю?

pidcgr

Є кілька способів впоратися з печією під час вживання алкоголю. Найкраще обмежити вживання алкогольних напоїв.

Спробуйте випити один або два напої замість того, щоб зловживати. Якщо ви вип’єте занадто багато, ви не тільки відчуєте сильнішу печію, але й наступного дня будете відчувати похмілля.

Від цього ви почуватиметеся набагато гірше, тому намагайтеся уникати цього.

Інший спосіб – надавати перевагу алкоголю з високим відсотком міцності, такого як горілка, текіла, білий ром або джин.

Вони містять менше хімічних речовин і сполук, які не тільки викликають сильне похмілля, але й є кислотними.

Вино та пиво також частіше викликають у вас печію та інші симптоми кислотного рефлюксу, ніж міцні напої . Отже, хоча це може здатися нерозумним, спробуйте пити чистий алкоголь.

Крім того, намагайтеся уникати змішування своїх напоїв з кислими соками, такими як апельсиновий сік, газовані напої або солодкі газовані напої.

Вони є кислотними і значно погіршать ваш кислотний рефлюкс. Замість цього оберіть міксери, такі як тонік, газована вода або просто беріть шоти.

Це зменшить тиск на шлунок і стравохід, полегшуючи симптоми кислотного рефлюксу.

Крім того, уникайте надмірного сп’яніння не лише для того, щоб почуватися краще наступного дня, але й тому, що ви, швидше за все, зробите сумнівний вибір їжі.

Деякі люди також курять у стані алкогольного сп’яніння, що пов’язано зі значно сильнішою печією наступного дня.

Що викликає печію при вживанні алкоголю?
SingleCare

Більше того, одне дослідження показало , що прийом інгібіторів протонної помпи (ІПП) – ліків, які зменшують кількість кислоти, яку виробляє ваш шлунок – перед рясним вживанням алкоголю зменшує вираженість кислотного рефлюксу та печії.

Як наслідок, якщо ви знаєте, що збираєтеся вийти на вулицю та побалувати себе ввечері, можливо, було б гарною ідеєю прийняти ліки раніше, щоб запобігти сильній печії.

Деякі з них доступні без рецепта, але для інших, сильніших версій, потрібен рецепт.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий