Як вибрати батарею для телефону? Основні рекомендації

Виробники мобільних телефонів щорічно або й кілька разів на рік презентують все нові і нові моделі: з потужними процесорами, великим обсягом оперативної пам’яті і ще більшим обсягом вбудованої, з новими функціями та можливостями. А от акумулятори дуже часто оминають увагою, тому смартфон швидко сідає. Власнику доводиться або постійно носити з собою зарядку і шукати, де б підзарядити гаджет, або купувати power bank. І те, і інше періодично забувається вдома, в авто, на роботі і ви втрачаєте зв’язок або можливість зробити вдале фото чи відповісти на термінове повідомлення.

Як вибрати батарею для телефону? Основні рекомендації
VICKY LETA/MASHABLE

Однак є ще один варіант виходу із ситуації – купити батарею до телефона з більшою ємністю! Адже ємність акумулятора – це та характеристика, яка зменшується в процесі користування гаджетом. Ви, мабуть, помічали, що ваш телефон сідає швидше, ніж у перші місяці користування? Батарея втратила ємність. Тому далі ми розкажемо, як обрати нову і не прогадати.

Оптимальний об’єм батареї: який він?

Digital Trends

Можна сказати: чим більше – тим краще, але ми зауважимо, що все залежить від того, як ви користуєтеся телефоном. Операційна система смартфона «слідкує» за використанням АКБ. Якщо в ній є якість помилки, недопрацювання, програми, які працюють некоректно – телефон сідатиме швидше. Надійні виробники регулярно випускають оновлення операційки, усувають баги і несправності, тому гаджети відомих брендів працюють якісніше і довше.

Перш, ніж обирати новий акумулятор за ємністю, визначте свої потреби – функції, які ви використовуєте найчастіше:

  • Якщо ви телефонуєте, переписуєтеся, слухаєте музику – мало задіюєте екран телефона, вам вистачить акумулятора на 3000-4000 мАг або моделі з такою ж ємністю, як оригінальна.
  • Для тих, хто багато часу проводить в інтернет, соцмережах, читає книги – треба акумулятор ємністю 4000-5000 мАг.
  • Якщо ви активний користувач: знімаєте відео і фото, редагуєте, багато спілкуєтеся у відеоформаті, граєте в ігри, використовуєте спеціалізовані мобільні додатки – потрібен АКБ від 5000 мАг, і портативна батарея теж не завадить.
Як вибрати батарею для телефону? Основні рекомендації
Parilov / Shutterstock

Та перш ніж купити батарею до телефона – подивіться, яку ємність має його «рідний» акумулятор і співставте, наскільки вам її вистачало в перші місяці користування. Можливо більша ємність не потрібна – тре просто новий АКБ.

Що найбільше розряджає батарею смартфона?

  1. Екран. Чим більше часу він задіяний, тим швидше сідатиме телефон. І роль грає не тільки його розмір, а й роздільна здатність. Найбільше енергії потребують смартфони з роздільною здатністю 2К, хоча для щоденного використання вам може вистачати і Full HD.
  2. Процесор, а точніше: кількість ядер та тактова частота функціонування. Якщо ви не використовуєте ніяких ресурсоємних додатків – можливо варто обрати модель із трохи «слабшим» процесором. Це зекономить кошти і продовжить роботу гаджета.
  3. Мобільні додатки теж потребують енергії, а якщо вони працюють некоректно (потребують більше енергії, ніж екран) – краще їх видалити чи оновити. Також не варто залишати додатки відкритими у фоновому режимі – так вони садять телефон повільніше, але все одно садять.
gizchina

І ще одне важливе правило, щоб батарея працювала довше і менше втрачала ємність – використовуйте «рідний» зарядний пристрій або той, які повністю відповідає йому за характеристиками. Особливу увагу звертайте на силу струму. В звичайних зарядок цей показник буде 2А, у пристроїв із швидким заряджанням – 3А. Також, якщо ваш телефон не підтримує швидкого заряджання – не використовуйте пристрій з цією функцією.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий