Promax: інтернет-магазин захищених телефонів

Ранні моделі стільникових телефонів від Siemens, Ericsson або Nokia відрізнялися досить міцним корпусом, завдяки чому їх вважали мало не «безсмертними». Проте навіть за наявності подібних апаратів на ринку 1990-х років з’явився попит на телефони із додатковим захистом від механічних пошкоджень та вологи. На щастя, відтоді сегмент захищених телефонів значно еволюціонував, і сучасні ритейлери, як, наприклад, магазин Promax, пропонують покупцям широкий вибір пристроїв, що відповідають як вимогам захисту від вологи, пилу та ударів, так і запитам користувачів на продуктивність смартфонів.

Кого можуть зацікавити захищені телефони?

Promax: інтернет-магазин захищених телефонівДодатковий захист смартфону – корисна опція, що буде доречною як в повсякденному житті, так і на роботі. Інтернет-магазин Promax пропонує захищені пристрої для фанів активного відпочинку, спортсменів, військових, медиків, будівельників та ін. До того ж зміцнений корпус і захист від вологи буде доречним для сімей з маленькими дітьми, активних підлітків, літніх людей, а також для людей з розладами рухової активності. З таким телефоном користувач може не перейматися, якщо він раптом вислизне з руки.

Ступінь захисту

Передусім одним з ключових параметрів захищених телефонів є ступінь захисту оболонки, для опису якого використовують код IP, MIL-STD-810 та інші стандарти.

  • Код IP відображує відповідність ступеню захисту пристрою міжнародним стандартам, таким як IEC 60529, DIN 40050, ДСТУ EN 60529:2018 та ін. Подібна система класифікації описує, наскільки надійно оболонка телефону запобігає потраплянню твердих предметів (пилу або бруду) та води всередину. Згідно із загальними принципами маркування, ця система має формат запису IPXX, у якому перша позиція відповідає ступеню захисту приладу від сторонніх предметів, а друга – від проникнення рідини. Таким чином, чим вища цифра маркування, тим краще оболонка телефону захищає його від зовнішніх чинників. Найвищий ступінь захисту мають пристрої із кодом IP 68/69.
  • MIL-STD-810 описує комплекс параметрів для лабораторних тестів пристроїв, що мають відповідати військових стандартам США. Окрім військової техніки, він також є актуальним для так званої «антивандальної» електроніки, яка пройшла хоча б частину випробувань, розроблених для перевірки військового обладнання. Частіше за все для відповідності стандарту MIL-STD-810 смартфону достатньо пройти тести 506.5 (дощ), 507.5 (вологість), 509.5 (соляний туман), 510.5 (писок і пил) та 524 (заморожування – відтавання).

Асортимент магазину Promax

Інтернет-магазин Promax пропонує користувачам широкий вибір захищених телефонів, що відповідають стандартам IP та MIL-STD-810, від найвідоміших та найнадійніших виробників цього сегменту:

  • Ulefone
  • AGM
  • DOOGEE
  • BLACKVIEW
  • CUBOT
  • UMIDGI
  • OUKITEL тощо.

Promax: інтернет-магазин захищених телефонівЯк підкреслюють представники магазину Promax, захищений від механічних ушкоджень та води телефон не має бути «цеглиною», ефективність якої обмежується виконанням голосових викликів. Більшість захищених телефонів сьогодні мають повний спектр стандартних для смартфонів функцій, що будуть корисними як в екстремальних умовах, так і в повсякденному житті. Варто зазначити, що в Promax ви можете придбати сертифіковані захищені смартфони за вигідними цінами включно з гарантією: завдяки активній співпраці з основними дистриб’юторами техніки в Україні популярні моделі телефонів завжди є в наявності. До того ж магазин пропонує доставку пристроїв в будь-який куточок України (в межах обслуговування Нової Пошти) в найкоротші терміни. До речі, для додаткового захисту пристроїв у магазині Promax також можливо придбати різноманітні плівки, скло та чохли. Оформити замовлення ви можете в будь-який зручний для вас час: досвідчені менеджери компанії допоможуть вам підібрати смартфон та аксесуари згідно з вашими потребами.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий