Критерії вибору постачальника: де придбати якісний одяг оптом?

Зробити оптове замовлення одягу вигідно не тільки для підприємців, але й для людей, які бажають заощадити на своїх покупках, бо так товари купуються за нижчою ціною. Щоб отримати мінімальний прайс, зазвичай треба придбати декілька одиниць однотипних позицій, що можуть розрізнятися за розміром або кольором. Інтернет-магазин оптового одягу для всієї родини «7км» – це місце, де можна придбати якісний одяг за приємною ціною. Перевагою є те, що на сайті вже вказана кількість одиниць для оптового замовлення. Це може буди від 2-3х речей в упаковці, а на деякі категорії опт починається від 1 одиниці.

Для кого актуально купувати одяг оптом

Гуртова закупівля речей цікава для різних категорій покупців:

  • Фізичні магазини: оптовий склад одягу в Одесі є ідеальним постачальником товарів для місць продажу жіночого, чоловічого та дитячого одягу або взуття. Широкий асортимент товарних позицій з урахуванням кольорів, розмірів, тканин, виробників.
  • Інтернет-магазини в соціальних мережах: широкий вибір товарів у окремих категоріях та якісні матерали виробництва допомагають створити сучасний асортимент одягу та взуття за доступною вартістю зі складу-магазину в Одесі для будь-якої цільової аудиторії.
  • Спільні покупки – це зручний спосіб придбати речі за мінімальною ціною, розділивши закупку поміж декількома отримувачами.

Критерії вибору постачальника: де придбати якісний одяг оптом?

Як визначити надійного постачальника

При пошуку гуртового партнера важливо враховувати кілька факторів. Один із головних — виробники продукції. Більшість українців намагається підтримувати власне виробництво, тому віддавайте перевагу інтернет-магазину оптового одягу, що співпрацює і з вітчизняними, і з зарубіжними виробниками.

Також слід врахувати:

  1. Асортимент та якість: має охоплювати різноманіття позицій та надавати необхідну кількість. Звертайте увагу на сучасність модельного ряду, типи тканин, що використовуються для шиття. Якісна одежа для немовлят шиється з натуральної бавовни, бамбуку, шовку. Для підлітків часто використовується трикотажне полотно нового покоління або ультра тонкий акрил. Зимовий дорослий одяг оптимально вибрати з футеру, вовняного трикотажу, ангорської вовни.
  2. Ціни: вивчайте відповідність ціни та якості й одразу розраховуйте власний прибуток.
  3. Умови доставки: переконайтеся, що компанія забезпечує швидку та безпечну доставку товару у потрібне місце та час.

Чому вигідно співпрацювати з інтернет-магазином «7 КМ»

Це глобальний постачальник одягу, взуття та аксесуарів для немовлят, дітей та дорослих у будь-якій кількості, з яким зручно працювати, не виходячи з дому. До кожного сезону підбирається сучасна колекція з урахуванням останніх трендів моди. У його асортименті запропоновані вироби з різних тканин: натуральних та інноваційних, з яких виготовляється одяг для активного способу життя.

Вартість товарів розрахована на всіх споживачів. Замовлення починають збирати одразу після його підтвердження. Відправка по Україні здійснюється відомими логістичними компаніями протягом 1-3 днів. Відвідати «7км» можна в Одесі по вулиці Базовій, 10,12.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий