Клімат контроль в будинку: обираємо обладнання

Створити максимальний комфорт у своєму житлі можливо, встановивши клімат-контроль будинку. Устаткування дозволяє підтримувати у приміщеннях потрібний рівень вологи та комфортну температуру. Обладнання розраховане на тривалий час використання, і до його вибору варто віднестися відповідально.

Щоб придбати систему клімат-контроль будинку, варто завітати на сайт компанії Z-Wave Україна, де продукція реалізується від найкращих європейських виробників з офіційною гарантією – https://z-wave.com.ua/ua/g69947259-umnoe-upravlenie-klimatom. Майстри проконсультують відносно встановлення системи і в разі потреби налаштують її та виконають монтаж «під ключ».

Що включає в себе клімат-контроль будинку

Клімат контроль в будинку: обираємо обладнання
Smart Homes

Завданням системи клімат-контроля будинку є підтримка показників на заданому програмою рівні. В систему входять:

  • реле;
  • контролер;
  • термодатчики;
  • сервоприводи.

В комплект додаються силові дроти. Управління системою відбувається дистанційно за допомогою ПК чи смартфону. Перебуваючи поза межами свого будинку, власник може встановити температурний режим на потрібний рівень, орієнтуючись на показники погоди.

Як вибрати систему клімат-контроль для будинку

Щоб вибрати систему клімат-контроль для будинку, варто комплектувати її у відповідності з індивідуальними вимогами та особливостями приміщення. Бажано виконувати монтаж разом з вентиляцією та опалювальними приладами, задіюючи всю систему.

New Wave

Щоб правильно підібрати систему, необхідно звернутися до фахівців, які надають професійну консультацію відповідно до особливостей житлового приміщення та орієнтуючись на потреби користувача. Самому зробити це складно.

Переваги використання системи клімат-контролю будинку

  • Автономність. Клімат-контроль будинку працює за заданими сценаріями, самостійно контролюючи температурні показники та параметри вологості.
  • Налаштування. За бажанням можна виконати його для різних кімнат, встановивши температуру у жилих приміщеннях вище.
  • Особливі режими. Використовуючи цю опцію, можна налаштувати потрібні показники для одного із приміщень, яке потребує підвищеної уваги для збереження цінних предметів.
  • Економія електроенергії. Натиснувши на певну кнопку, можна підключити функцію, яка сприятиме збереженню електроенергії.

Клімат-контроль будинку це відмінне рішення для сучасного житла.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий