В чому особливість тактичних зимових курток?

Тактична зимова куртка − це не тільки одяг для військових, поліції та працівників спецпідрозділів. Такий елемент гардеробу спонукає зайти у воєнторг поціновувачів динамічного відпочинку (полювання, риболовлі, туристичних походів, воєнізованих ігор і т. п.), працівників сфери сільського господарства і людей, хто перш за все цінує комфорт і практичність. Сьогодні верхній тактичний одяг для чоловіків на зиму – це не тільки звичні камуфляжні куртки. На сайті https://wiking.ua/catalog/jackets/filter/cl_sezonn-is-zima/ поряд із камуфляжними екземплярами представлені модифікації у різних фасонах і відтінках. Завдяки цьому у магазині Wiking можна підібрати оптимальний варіант, як для участі у бойових діях, так і для роботи, дозвілля на природі чи буденного життя.

В чому особливість тактичних зимових курток?

Чим зимова тактична куртка відрізняється від звичайної: відмінності та специфічні риси

Підвищена зручність, непересічні утилітарні характеристики і стійкість до зовнішніх впливів – це головні особливості, якими відрізняється такий військовий одяг від повсякденних чи спортивних курток. Ці переваги досягнуті завдяки використанню передових досягнень спеціалістів у сфері розробки тактичної амуніції:

  • Анатомічний крій, який сприяє свободі руху.
  • Наявність зручних деталей: надійних кишень з легким доступом до речей, кріплень для підсумків, капюшонів і т. п., залежно від моделі.
  • Надійна, міцна і функціональна фурнітура.
  • Непримітні кольори. Вибір відтінку диктується призначенням. Так, чоловічий тактичний одяг може мати камуфляжний принт, приглушені природні відтінки (олива, коричневий, койот і т.д.), якщо важливі маскувальні функції. Для курток, які створені для носіння у місті, виробниками обираються відтінки сірого, чорного, синього.

  • Підтримка належного теплообміну при низьких температурах. Військова зимова куртка дозволяє власнику почуватись достатньо комфортно при виконанні завдань, що потребують активного руху, навантаженнях середньої інтенсивності чи малорухливих заняттях.
  • Захист від вітру і вологи, який забезпечується спеціальними тканинами і герметичними швами.

Підбору матеріалів виробники приділяють окрему увагу, адже саме від тканин значною мірою залежать характеристики тактичних курток.

В чому особливість тактичних зимових курток?

Які матеріали використовуються для пошиття такого одягу?

Для пошиття верху використовують високоякісний нейлон, мембрана чи інші сучасні синтетичні матеріали. Всі вони стійкі до зношування і механічних пошкоджень, гігієнічні, бережуть від вітру і опадів, не перешкоджаючи диханню шкіри. Роль утеплювача відіграють штучні легкі матеріали. Найсучасніший із них − G-Loft, виготовлений із порожнистого поліефірного волокна спіральної форми. За гігієнічними показниками, легкістю і здатністю до збереження тепла без перегрівання тіла він суттєво переважає натуральний пух. Гідрофобність, повітропроникність, пружність, здатність швидко відновлювати форму після деформації, довговічність – всі ці плюси зробили матеріал одним із найбільш затребуваних. Тактичний одяг, у якому застосовується цей наповнювач, придатний для носіння при екстремальних морозах і високій вологості, як в умовах інтенсивних навантажень, так при потребі залягання, а також під час фізичної роботи на вулиці або в неопалюваних приміщеннях взимку.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий