Як обрати курси з вивчення німецької мови

Сьогодні знання іноземних мов є важливим інструментом реалізації людини в професійному та повсякденному житті. Обираючи іноземну мову для вивчення, люди спираються на різноманітні аргументи, як то затребуваність мови на ринку праці, її популярність у різних куточках світу тощо. Німецька є одним із найактуальніших варіантів, оскільки це найбільш розповсюджена мова в межах ЄС. До того ж завдяки розвитку технологій охочі мають змогу відвідувати курси вивчення німецької мови онлайн, що дозволяють опановувати нові навички з комфорту власного дому. Ми розповімо вам, які моменти слід враховувати, обираючи школу або курси для опанування німецької мови.

Як обрати курси з вивчення німецької мови
Shutterstock

Німецька є єдиною офіційною мовою у трьох країнах Європейського Союзу – в Німеччині, Австрії та Ліхтенштейні, а також однією з офіційних мов у Швейцарії, Люксембурзі та Бельгії. Згідно з статистикою, ще щонайменше у чотирьох країнах вона має статус мови досить великих груп національних меншин, наприклад, у Польщі, Данії, Італії та Угорщині. З року в рік німецька живе, еволюціонує, змінюється та не втрачає популярності не тільки серед носіїв, але й серед іноземців. Хоча останні офіційні зміни у писемному мовленні відбувалися в 1998 та 2006 роках, розмовне мовлення невпинно проходить численні метаморфози під впливом історичних та соціальних чинників. Процес вивчення сучасної німецької мови має враховувати усі аспекти її розвитку незалежно від того, з якою метою людина вирішила її опанувати.

Getty

Для шкіл, що спеціалізуються на викладанні іноземних мов, наприклад, в онлайн-школі німецької мови Aura, є типовим розподіл курсів:

    • за рівнем знань (від A1 до C1+)
    • за віком (для дітей, підлітків та дорослих)
    • за профілем (граматика, підготовка до іспитів та ін.)
    • за лексичним напрямом (для побуту, навчання у вищих навчальних закладах, професії тощо).
Як обрати курси з вивчення німецької мови
Aura
iStock

Надзвичайно важливо, щоб на кожному етапі навчання студентів супроводжували досвідчені викладачі, які не просто знають мову, як свої п’ять пальців, але і вміють пояснити її особливості учням. Значущим складником успішного опанування мови є ефективний зворотній зв’язок як за індивідуальної, так і за групової форми навчання. Особливу увагу необхідно приділяти матеріалам, що викорирустовуються під час навчання: обов’язково перевірте, щоб вони базувалися на перевірених методиках. Наприклад, Aura надає студентам навчальні матеріали, розроблені за підтримки німецького видавництва Hueber та організації Goethe-Institut, що займається популярізацією німецької мови та культури закордоном. До того ж для повного занурення в сучасне життя Німеччини до озвучення аудіо та відеоматеріалів було залучено носіїв мови. Варто зазначити, що учні мають доступ до матеріалів та записів онлайн-уроків у будь-який час незалежно від того, чи вони були присутні на самому уроку.

Як обрати курси з вивчення німецької мови
AdobeStock

Край необхідно, щоб студенти мали змогу бачити власний прогрес не лише за оцінюванням домашніх завдань, але й в активному мовленні. Тому навіть на початкових рівнях у навчальний процес важливо інтегрувати розмовні практики. До того ж учні можуть самостійно долучатися до розмовних клубів для вільного спілкування з носіями мови та іншими студентами. Подібні заходи допомагають вийти із зони комфорту та переступити мовний бар’єр, а також більш активно залучати до мовлення нову лексику та граматичні конструкції. Допоміжними інструментами у вивченні мови також є спеціалізовані мобільні або онлайн застосунки: деякі школи пропонують своїм учням власні продукти, що дозволяють продовжити практику мови за межами уроку. І на закінчення, краще обирати школи, в яких наприкінці відвідування занять студенти здають підсумковий іспит, що підтвердить досягнення обраного мовного рівня. Корисним бонусом є можливість отримання відповідних сертифікатів, що визнаються міжнародними навчальними закладами та роботодавцями.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий