Автомобільний підйомник

Без чого не можна уявити сучасне СТО. Насамперед автосервіс необхідний для діагностики та ремонту автомобіля. Для того, щоб правильно провести огляд транспортного засобу, необхідне спеціальне обладнання. Автомобільні підйомники вважаються таким допоміжним пристроєм. Завдяки авто підйомнику механік зможе оглянути дно автомобіля, основні деталі та вузли, знайти поломку. Підйомники для СТО бувають різних видів та типів.

Типи автомобільних підйомників

Для того щоб визначитися з відповідною моделлю, варто розглянути всі варіанти, які включають в себе:

  • Стійковий автомобільний підйомник. Даний вид підйомників буває одностійковим, двостійковим, чотиристійковим і т. п. Як можна зрозуміти за назвою, вони відрізняються кількістю стійок.

  • Ножичні підйомники. Вони займають мало місця та оснащені гідравлічними силовими приводами.

  • Плунжерний підйомник. Вважається найпростішим у експлуатації.

Обираючи автомобільний підйомник, необхідно враховувати розмір приміщення автомобільного боксу. Також варто визначитися, які транспортні засоби обслуговуватимуть у СТО. Для вантажних автомобілів варто вибирати чотиристійковий автомобільний підйомник. А для легкових автомобілів вагою до 3 тон підійде двостоїчний. Не варто забувати і про ціну, економити на автомобільних підйомниках небезпечно. Якісний апарат здатний витримати автомобіль та не пошкодити його. Сучасні автопідйомники оснащені спеціальними функціями безпеки, такими як: екстрене опущення автомобіля у разі різкого відключення електроенергії. У такій ситуації автопідйомник плавно опустить транспортний засіб не завдаючи шкоди.

Автомобільний підйомник

Вибір автомобільного підйомника

Також автопідйомники бувають електромеханічними та електрогідравлічними. Незважаючи на те, що електромеханічний вид має підвищену стійкість, покупці найчастіше вибирають електрогідравлічні підйомники. Вони більш надійні та зрозумілі в експлуатації. Гідравлічний підйомник має два циліндри і насос. У такому варіанті для перекачування рідини використовуються спеціальні електрогідравлічні шланги. Завдяки сталевим тросам та гідравлічним шлангам забезпечується зручний в’їзд та виїзд автомобіля з автомобільного підйомника.

Використання оглядової ями вже вважається неактуальним. До того ж іноді немає технічної можливості її обладнати. Автомобільні підйомники стали зручним інструментом для полегшення роботи автомеханіків. Завдяки підйомнику можна зробити якісну діагностику та ремонт транспортного засобу будь-якої ваги.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий