Резервуари для зберігання нафтопродуктів: особливості виготовлення та норми

Паливо та інші горючі речовини вимагають особливих умов зберігання, адже сама їх наявність на об’єкті неминуче є певною загрозою. А зберігати доводиться й багато. Наприклад, на автомобільних базах та заправних станціях. Неправильне зберігання може призвести до:

• загоряння та, як наслідок вибуху;

• отруєння співробітників організації та інших людей, які знаходяться поблизу;

• зараження навколишнього середовища (ґрунтів, ґрунтових вод) та загибелі всіх живих організмів.

Резервуари для зберігання нафтопродуктів: особливості виготовлення та нормиТому важливо використовувати спеціальні резервуари для зберігання нафтопродуктів. Ці ємності можуть відрізнятися між собою за формою, матеріалами виготовлення, конструкцією, а також способом встановлення.

Ми розповімо, якими бувають резервуари для нафтопродуктів, а замовити їх можна через каталог компанії «ЦентрРезервуарСервіс»: https://rezervuary.com/ua/g26593327-izgotovlenie-promyshlennyh-emkostej.

Якісні резервуари для зберігання нафтопродуктів

NSW Environment Protection Authority

По-перше, всі резервуари для зберігання нафтопродуктів поділяються за способом установки. Вони можуть бути наземними чи підземними. Останні вважаються надійнішими, виробляються з обов’язковими подвійними стінками та розраховані на зберігання великих обсягів палива. Саме їх зазвичай використовують на автозаправних станціях. У такого обладнання кілька плюсів:

• підвищена захищеність від впливу довкілля;

• економія простору на поверхні;

• тривалий термін експлуатації.

До недоліків можна зарахувати багато підготовчих робіт.

Резервуари для зберігання нафтопродуктів: особливості виготовлення та норми
Fuel Proof

Наземні конструкції зазвичай менші за розміром, тому що займають багато місця. Однак те, що резервуар встановлюється над поверхнею землі, зовсім не означає, що його установка займе мало часу. Як мінімум, буде потрібно підготовка бетонного фундаменту. Також, залежно від побажань клієнта та особливостей технологічного процесу на його об’єкті, резервуар може бути цільним усередині або розділеним на окремі секції.

Виготовлення резервуарів для зберігання нафтопродуктів

У будь-якому випадку, якщо вам потрібний резервуар для зберігання нафтопродуктів, замовляти його виготовлення та встановлення потрібно у виробника з гарною репутацією. Адже від якості виконаних робіт залежатиме безпека вашого об’єкту. Наприклад, завжди можна придбати обладнання для зберігання нафтопродуктів у компанії «ЦентрРезервуарСервіс».

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий