Не сохне гель-лак у лампі: причини, можливі проблеми та їх вирішення

Гель-лак популярний завдяки своїй стійкості та широкій колірній гамі. Однак, незважаючи на багато переваг, його використання пов’язане з певними неприємностями, як-от: лак у лампі сохне погано, сколюється або зморщується. Проблема пов’язана з типом використовуваних продуктів або використовуваної техніки. З’ясуємо далі…

Загальні відомості

Не сохне гель-лак у лампі: причини, можливі проблеми та їх вирішенняВи користуєтеся якісним гель-лаком, але при цьому він не сохне під лампою? Ознайомтеся з основними причинами, за яких гель лак для нігтів не твердне належним чином:

  • Порушено технологію нанесення;
  • лампа має недостатню потужність;
  • товстий шар нанесеного продукту;
  • неправильний час затвердіння;
  • матеріал непридатний за терміном придатності;
  • Неякісний продукт, підробка.

Скільки сохне гель-лак у лампі?

Затвердіння гелю під лампою з LED-випромінюванням становить від 5 до 30 секунд. В UV лампі процес триває близько 2 хвилин. Кольоровий гель-лак повинен сохнути від 30 до 45 секунд для кожного шару, а гелеве верхнє покриття – не більше 60 секунд. Сушіння гель-лаку довше рекомендованого часу перетворює його на тверду речовину, яку важко видалити.

Чи можна висушити гель-лак без лампи?

Якщо ви ставите питання, чи можна висушити покриття гель-лаком без лампи, відповідь негативна – без її використання ні. Полімеризація препарату можлива тільки під апаратом, де на нього спрямований УФ промінь. На повітрі, як звичайний лак, він не сохне. Плюс до цього потрібне правильне нанесення покриття.

Чому не сохне гель-лак у лампі?

Гель-лаки відрізняються від звичайних складів не тільки способом нанесення, а й часом сушіння. У випадку з ними цей процес не займає багато часу. Основний принцип добре затверділого гель-лаку – витримати пофарбований ніготь у лампі потрібну кількість часу. Якщо прибрати їх з-під лампи під час сушіння або витримати короткий час – проблема затвердіння залишиться, і процедура не принесе результату.

Проблеми з гель-лаком

Причина слабкої полімеризації – неякісний продукт. Китайські виробники випускають аналоги косметичної продукції відомих брендів. Багато покупців відзначили, що недорогі гель-лаки розтікаються під час висихання. Матеріал не сохне і тріскається.

Сильнопігментований гель-лак

Маскувальний пігмент у продукті, його висока концентрація – причина, через яку не відбувається сушіння гель-лаку. Щільна консистенція не встигає пропустити необхідну кількість світла і висохнути. Сушка лаків з високою кількістю пігменту (чорного, білого, неонового) становить 2-3 хвилини.

Неправильне нанесення

Якщо ви хочете створити незвичайний манікюр, важливо не перестаратися. Кожен шар покриття має бути тонким, з дотриманням витримки, щоб просохнути. Якщо ви не дотримуєтеся цього правила і не шкодуєте гель-лак, не дивуйтеся, що його шари не хочуть полімеризуватися. Помилки такого характеру часто допускають майстри-початківці. Правильно наносити 3-4 тонких шари.

Неправильне зберігання

Неправильне зберігання лаку, наприклад, за високих або низьких температур, може вплинути на його пігмент і здатність до затвердіння. Гель-лаки реагують на УФ промінь, тому для правильного їхнього зберігання потрібно закривати флакон з продуктом, щоб уникнути шкідливого впливу випромінювання і сонячного світла. Ці два фактори провокують зміни в структурі. З цієї причини виробники поміщають лак у темний флакон.

Можливі проблеми з лампою для гель-лаку

Не сохне гель-лак у лампі: причини, можливі проблеми та їх вирішенняЯкщо виникають проблеми з висиханням лаку, незважаючи на відповідний час затвердіння, причиною може бути УФ-лампа. Неякісний, зношений або пошкоджений апарат не може виконувати свої завдання. Заводський брак або мала потужність можуть уповільнити або навіть перешкодити висиханню гель-лаку. Лампа необхідна для полімеризації лаку повинна мати потужність не менше 24 Вт.

Обираючи матеріал для нейл-арту, зверніть увагу на його термін придатності. Буває, що термін минув, а продукція не втрачає своїх якостей. Згодом показники змінюються. Якщо термін придатності закінчився або наближається до кінця, затвердіння може зайняти більше часу. Деякі гель-лаки мають термін придатності від 1 року до 3 років з того моменту, коли вони були відкриті.

Для створення манікюру під гель-лак вибирайте оригінальну продукцію, на якій ледве помітні сліди від відливання флакона. Підробка характеризується виразними слідами прес-форми.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий