Чи можна встановити натяжні стелі в ванній кімнаті?

Обираючи варіанти покриття для ванної кімнати, важливо звернути увагу на натяжні стели. Цей спосіб має свої переваги, особливості матеріалу і монтажу, які наразі є найкращим вибором саме для приміщень з підвищеною вологістю, від невеликих санвузлів до сучасних басейнів. Активне виробництво натяжних стель Briton та широкий вибір варіантів дозволяють обрати оптимальну версію для будь-якого приміщення.Чи можна встановити натяжні стелі в ванній кімнаті?

Покриття для ванної кімнати

Обираючи найкращу версію з тих, що пропонуються ринком, потрібно врахувати декілька важливих моментів. Натяжні стелі розрізняють за матеріальною основою, за способами монтажу, за розміром використовуваних полотен, за технікою монтажу та кріплення. Обов’язково слід обрати вірний варіант саме матеріалу, з якого буде виготовлено стелю. Сьогодні найчастіше використовуються дві системи:

  • полотно на тканинній основі;
  • варіанти на основі полівінілхлориду, одного з найпопулярніших сучасних полімерів.

Тканинні системи виготовляються з тканого полотна, яке просочується спеціальними хімічними елементами для того, щоб надати структурі певних властивостей. Серед найважливіших – натяг сильніший і стабільніший, ніж у плівковому варіанті, при цьому тканина не характеризується особливою пластичністю. Через наявність в ньому багатьох мікропор це покриття «дихає». Однак воно не дуже стійке саме до вологи.

Покриття для поверхонь на основі ПВХ відносно стійкі до вологи, менш схильні до грибкового ураження, легко миються. До того ж прикрасити плівку кольоровими малюнками набагато легше, ніж тканину. Всі ці якості дуже доречні для ванної кімнати з підвищеною вологістю.

Особливості натяжної стелі у ванній

Чи можна встановити натяжні стелі в ванній кімнаті?

Наразі можливо не тільки купити готові набори ПВХ, а й замовити їх окремо за індивідуальними смаками. Найпопулярнішим сьогодні є полотно традиційного кольору – білого. Це найбільш універсальна версія, яка чудово пасує до будь-якого дизайну та інтер’єру. Можна трохи змінити тон, обравши теплі та натуральні відтінки бежевого і персикового.

Блакитний та синій кольори цілком гармонійно виглядають в кімнаті з великою кількістю води. Окремі проєкти передбачають й сміливіші рішення, наприклад, у темно-коричневих і навіть чорних кольорах. Таким чином можна вибрати практично будь-який колір райдужного спектра. Головне, щоб він якнайкраще пасував до оздоблення стін та загального стиля ванної кімнати.

Переваги натяжної стелі у ванній

Останні часом саме таке оздоблення стає найпопулярнішим, адже це практичний та сучасний спосіб зробити приміщення водночас привабливим та комфортним. Він має декілька важливих переваг перед більш традиційними аналогами:

  • Це чудова можливість швидко та безпечно приховати елементи комунікацій;
  • Суцільне покриття допоможе сховати будь-які дефекти на стелі;
  • У випадку аварійної ситуації та протікання води з верхніх поверхів міцна плівка здатна витримати досить велику вагу.

Також варто зазначити, що завдяки властивостям полімерів, з яких виготовлена натяжна плівка ПВХ, ці стельові системи дуже довго зберігають свій колір і блиск у первинному вигляді.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий