Яку консоль обрати: PlayStation 4 або Xbox One S (sponsored)

Обирати консоль завжди важко, особливо коли розмова йде не про актуальні консолі нового покоління, а про приставки з минулого. Не дивлячись на те, що обидві консолі вийшли на ринок доволі нещодавно – їх життєвий шлях майже закінчений, та оновлення потрапляє на них все рідше. З іншого боку, в цьому є і приємний для геймерів момент, адже вартість цих консолей зменшилася настільки, наскільки це взагалі було можливо, що зробило їх наразі найдоступнішими ігровими пристроями серед інших.

Війна між Sony та Microsoft – це протиборство, яке йде вже багато років. Кожне нове покоління компанії намагається створити щось таке, щоб дати фанатам забути про існування конкурента і купувати лиш консолі певної компанії. Лідери у цій боротьбі постійно змінюються не дивлячись на те, що компанії роблять все можливе. Говорити про те, хто переміг в актуальному поколінні, ми зможемо лише після виходу новинок.

Але що, якщо потрібно обрати між PlayStation 4 та Xbox One S? Яка з цих приставок краща та чому?

PlayStation 4 або Xbox One S: Що придбати у 2022 році

Гонитва між компаніями не залишає геймерам ніякого іншого вибору, окрім зупинитися на одній з платформ. Звісно ж, є такі геймери, які вважають, що варто придбати і консоль Sony, і консоль від Microsoft, але геймерів, які здатні на це піти, не так вже й багато. Більшість геймерів розглядають варіант придбати одну з цих консолей, але зустрічаються з проблемою вибору.

Обидві приставки мають свої сильні та слабкі сторони, й саме це ускладнює вибір. Ми вирішили допомогти нашим читачам розібратися, яка ж з перерахованих приставок краща з огляду на аспекти, які найбільше цікавлять геймерів. Результати нашого порівняння виглядають наступним чином:

  • Вартість

Доступність ніколи не була сильною стороною консолей від компанії Sony, напевно, саме тому приставки Xbox часто називають «народними». Не дивлячись на це, Xbox One S – це не оригінальна, а покращена версія покоління, на відміну від PlayStation 4, тож вартість консолей приблизно однакова. Через це ми вимушені оголосити нічию у цьому аспекті.

  • Ігрова бібліотека

Одним з найголовніших аспектів для будь-якого геймера, звісно, є розмір ігрової бібліотеки. Компанія Microsoft відповідає не тільки за Xbox, але й за операційну систему Windows, тому зовсім не дивно, що ігри, які виходять на персональних комп’ютерах, обов’язково з’являються і на Xbox.

Разом із тим компанія Sony вже багато років фінансує створення ексклюзивних ігрових проєктів і має власну бібліотеку ігор, яких немає на жодній з платформ, окрім PlayStation.

Враховуючи той факт, що власники PlayStation 4 мають доступ до ширшої бібліотеки, перемогу у цьому пункті отримує консоль від Sony.

  • Вигідність підписки

Нарешті останній пункт, у якому переможець зрозумілий без слів, адже Xbox Game Pass дає доступ більше ніж до 300 топових тайтлів, у той час як компанія Sony лише анонсувала, що планує переробити свою підписку, зробивши її більш вигідною. Оскільки ми робимо порівняння тоді, коли підписка від Sony ще не оновилася – перемогу у цьому пункті отримує Xbox.

Підсумовуючи, можна сказати, що між консолями вийшла нічия, а вибір варто зробити кожному геймеру самостійно. Такий результат найправильніший тому, що, крім звичних аспектів, у кожного геймера є свої особисті примхи, які й вплинуть на вибір конкретної консолі. Єдине, що ми можемо сказати з абсолютною впевненістю, так це те, що обидві консолі ще далеко не втратили свою актуальність і все ще здатні здивувати навіть досвідчених геймерів.

Джерело: info-kurs.com.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий