Найпопулярніші європейські бренди роликових ковзанів

Роликові ковзани складаються з великої кількості механізмів, якість яких визначає їхню зручність та витривалість в експлуатації. Коли йдеться про спортивне знаряддя, одним із найважливіших чинників, що впливає на якість виробів, є виробник. До вашої уваги лідери ринку роликових ковзанів – найпопулярніші європейські бренди, чия продукція вже багато років має попит серед спортсменів завдяки продуманому, зручному дизайну та надійним механізмам. До речі, широкий вибір моделей цих брендів, призначених для дітей та дорослих, представлений на сайті магазину roliki-extrim.com.ua.

Ness Well

Powerslide

Найпопулярніші європейські бренди роликових ковзанів
Powerslide

Маттіас Кнолль багато років реалізував продукцію інших брендів, але в 1994 він заснував власне виробництво роликових ковзанів під брендом Powerslide. Проте його вихід за межі німецького домашнього ринку на міжнародний стався лише у 2009 році після кардинальних позитивних змін у модельному ряді. Сьогодні ця компанія виробляє дуже багато моделей, призначених для більшості напрямів роллерспорту: для фітнесу, фріскейту, спідскейтингу, даунхілу, оффроуду, марафонного катання тощо. Так, серед розмаїття моделей бренду свій варіант зможуть знайти як новачки, так і професіонали. Спеціалісти бренду ведуть активну розробку фірмових конструкцій, як то триточкові механізми фіксації рами в моделі Trinity або з’ємні ковзани DOOP, що вдягаються поверх звичайного взуття. Широкий асортимент дозволяє мати моделі в різних цінових діапазонах, але всі вони забезпечують комфорт під час катання та добре тримають ноги.

Rollerblade

Rollerblade

Не менш популярним гігантом ринку роликових ковзанів є Rollerblade. Це американський бренд, проте його головний офіс та виробництва знаходяться в Італії. Його головним фокусом є дитячі та фітнес-моделі для різного ступеня навантаження та навичок у категоріях Fitness Recreation (легкі ковзани з м’якою фіксацією ніг для повільного катання в парках та на стадіонах), Fitness Performance (спортивні моделі для швидкісного тренування в межах обладнаних майданчиків та стадіонів) та Fitness X-training (компромісні моделі між фітнесом та фріскейтом, призначені для легких тренувань у міських умовах). У Rollerblade також є лінійка URBAN, у якій представлені моделі для повноцінного агресивного фріскейту. Більшість моделей бренду належать до середнього цінового сегмента, але в його асортименті також є бюджетна серія Bladerunner: моделі роликових ковзанів цієї серії мають спрощену конструкцію, але не менш якісну збірку. Rollerblade також виробляє професійні ковзани для марафонів.

Fila

Найпопулярніші європейські бренди роликових ковзанів
Fila

Італо-південнокорейський мультиспортивний бренд Fila спеціалізується на виробництві фітнес роликових ковзанів для базового та просунутого рівня фітнесу, а також фріскейт та квад моделей. Також в асортименті бренду є дитячі «зростаючі» моделі. Як це нерідко трапляється з багатопрофільними брендами, Fila помітно поступається конкурентам за якістю, не сильно поступаючись ціною. Проте спеціалісти наголошують, що деякі моделі бренду є надзвичайно вдалими завдяки дуже м’якій «повітряній» колодці, що є дуже комфортною для катання. Тому продукція цієї компанії найкраще підходить користувачам, які понад усе цінують власний комфорт, а не технологічність роликових ковзанів.

Seba

Hedonskate

Seba – це французький бренд із виробництвом у КНР, заснований відомим французьким слаломістом Себастьяном Лаффаргом. Свого часу їхню продукцію можна було зустріти хіба що не в кожного другого активного роллера. Популярність прийшла до цього бренду з моделями для фріскейту FR-1 та FR-2, а також із карбоновими ковзанами для слайдів та слалому iGOR і KSJ. З 2018 року компанія розділила напрями виробництва на Seba та FR skates. Обидва підбренди виготовляють різноманітні моделі для фітнес катання, фрістайлу та фріскейту, проте продукція FR skates відрізняється більш бюджетним цінником. Експерти наголошують, що цей бренд заслуговує уваги як новачків, так і досвідчених спортсменів завдяки високій якості та надійності роликових ковзанів.

Micro

Найпопулярніші європейські бренди роликових ковзанів
Micro

Швейцарська компанія Micro насамперед відома на ринку завдяки своїм дитячим самокатам. До 2018 року вона співпрацювала з Seba для виготовлення роликових ковзанів та їхньої реалізації переважно на азійському ринку. Сьогодні Micro самостійно розробляє та виготовляє ковзани: більшість моделей мають досить багато спільного з продукцією брендів Seba та FR skates. Це достатньо якісні, надійні та зручні версії продукції інших популярних виробників за помірними цінами.

Tempish

Euroskateshop

Ще один мультиспортивний виробник у нашому списку – це чеський бренд Tempish, що виготовляє як легкі ковзани для фітнес катання, так і більш захищені фріскейт моделі або карбонові моделі для слалому. Головна спеціалізація бренду – бюджетні роликові ковзани для дітей та дорослих. Більшість моделей Tempish призначені для аматорського користування, однак останнім часом компанія активно працює над підвищенням якості та розробкою професійних спортивних моделей.

Поделиться в соцсетях

Добавить комментарий